Topný systém Komín Výměna plynových kotlů a spalinových cest Domovní rozvody Servis 24 Revize plynových kotlů a spalinových cest

Výměna plynových kotlů a spalinových cest

Vážení zákazníci, přečtěte si prosím pozorně tyto obsáhlejší informace, ve kterých se dozvíte co je třeba vědět před vlastní instalací plynového kotle. Tyto informace jsou odborné, a vychází z naší kvalifikace i dlouhodobých zkušeností.

Plynový kotel musí instalovat firma, která vlastní všechny potřebné osvědčení a opravnění od TIČR,(technická inspekce české republiky), je znalá státních norem a vlastní certifikaci ke sváření, pájení, lisování, a jiných spojovacích technologií potřebných k instalaci.

Plynový kotel se po montáži uvadí do provozu, o čemž se vystavuje Protokol o uvedení do provozu. Uvedení do provozu smí provádět jen servisní technik vyškolený u výrobce vlastnící potřebná elektro oprávnění a oprávnění a osvědčení TIČR. Technik, který uvádí do provozu by se Vám měl postarat o případný záruční i pozáruční servis.

Uvedení do provozu lze provést na základě vystavené revizní zprávy plynu a revizní zprávy spalinových cest. Proto je nutné vystavení revizní zprávy plynu a spalinových cest.

O spolehlivosti plynového spotřebiče rozhoduje hlavně pravidelný a odborný servis a kvalitní instalace.

Před vlastní výměnou plynového kotle se musí provést kontrola technického stavu spalinových cest, které v naprosté většině případů nevyhovují kvůli zpřísnění norem v poslední době.  Pak je na místě nutná společná konzultace revizního technika plynu, servisně- instalačního technika a revizního technika spalinových cest. Tito tři technici znalý státních norem, nařízení výrobců a technických parametrů spotřebičů společně najdou v daném objektu dlouhodobě funkční technické řešení a postarají se o jeho realizaci.

Pokud se touto technickou problematikou zabývat nechcete, tak nemusíte a ponechte vše na nás.

Výrobců kotlů je na trhu spousta a pořizovací ceny jsou srovnatelné u technicky shodných kotlů. Bohužel ne všichni výrobci mají srovnatelnou cenovou politiku u náhradních dílů používaných při opravách a jsou mnohdy dražší o více než 300%, než je jejich reálná cena. Montážní firmy většinou volí výrobce kotlů s nejlepší obchodní zkušeností a cena za následný provoz je jim dále neznámá, jelikož montážní firmy nejsou pověřeni k opravám.

Naše firma kotle opravuje, tak z dlouholeté praxe víme, které značky mají jakou životnost, spolehlivost a cenu náhradních dílů. Tudíž se snažíme montovat kotle se srovnatelnou pořizovací cenou s konkurenčními kotli a nejnižší cenou za následný provoz a opravy.

plynoservis kyjov

SERVIS 24

Volejte v případě poruchy:

+420 777 637 157

+420 776 637 157

SERVIS 365

Volejte v případě revize
a roční kontroly:

+420 774 637 157

Kde nás najdete:

Masarykovo náměstí 63/43
697 01 Kyjov

Po - Pá: 7:00 - 9:00